AgileAdept.pl
agie konferencja ace 2022

Konferencja Agile ACE! 2022

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych i najciekawszych konferencji dotyczących Agile’a w Polsce. Mowa oczywiście o krakowskiej ACE! Jej jedenastą już edycję zaplanowano na 19-20 maja 2022, a hasło przewodnie to niezmiennie Building Software Better. Building Better Products.

konferencja agile ace 2022

Poprzednie edycje ACE!

Miniona dekada krakowskiej konferencji to przeszło 3200 uczestników i aż 281 prelegentów z całego świata. Wśród najpopularniejszych, zagranicznych ekspertów Agile pojawiły się między innymi takie osoby jak Dave Snowden (twórca modelu Cynefin) czy Patrick Steyaert (autor książki “Essential Upstream Kanban”).
Z pewnością rok 2022 również podtrzyma wysoki poziom meytoryczny, a speakerzy będą z najwyższej półki :).

Co nas czeka na ACE! w 2022?

W ramach 11 edycji konferencji organizatorzy przygotowali dwie osobne ścieżki tematyczne. Pierwsza skupia się bardziej na samych procesach. W jej ramach swoje prelekcją wygłoszą między innymi Cliff Hazzel, współzałożyciel FlightLevels czy Angel Diaz-Maroto, certyfikowany trener Scrum.

Druga ścieżka będzie dotyczyła rozwoju Produktów. Swoje prezentacje przedstawią przykładowo UX Designerzy Nadia Tokerud i Antonia Lorz. A zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Z kolei jednym z keynote speakerów będzie Stephen Parry. Zdobywca wielu międzynarodowych nagród lider w tworzeniu agile’owych organizacji. Stephen przybliży case study z firmy Global Cloud Company. Ogłoszenie pełnej listy speakerów po nowym roku.

Hybrydowa formuła konferencji

Dla tych, którzy stęsknili się za kuluarowymi rozmowami i networkingiem w ramach agile’owych konferencji mam dobrą wiadomość. W ACE! 2022 będzie można uczestniczyć na dwa sposoby. Klasycznie, fizycznie, na miejscu lub zdalnie. Ta druga formuła z pewnością przyciągnie też więcej zagranicznych uczestników, co z niewątpliwie będzie ciekawym urozmaiceniem.

Zarówno w jednej, jak i w drugiej formule będzie można, jak co roku, wziąć udział w dyskusjach typu open space, kącikach coachingowych czy panelach dyskusyjnych.

Cena biletu dla czytelników Agile Adept

Blog Agile Adept został patronem medialnym konferencji, a dla wszystkich jego czytelników organizatorzy naszykowali specjalną niespodziankę. Jeżeli w trakcie kupowania biletu wprowadzicie kod podany poniżej otrzymacie zniżkę 15%. Uwaga, kod działa tylko do 15 stycznia 2022, także nie warto zwlekać z decyzją do ostatniej chwili.

agile konferencja zniżka

Bilety do nabycia tutaj: konferencja ACE. Widzimy się na ACE! 2022 :)?

Jarek Łojko

Dodaj komentarz

AgileAdept.pl