AgileAdept.pl
konferencja agile

Konferencja Agile Corporate 2021

Miło mi poinformować, że Agile Adept dołączył do zacnego grona patronów medialnych drugiej edycji międzynarodowej konferencji Agile Corporate organizowanej przez Mindstream. Tegoroczne AC odbędzie się już za 8 dni, czyli 21 września. Konferencja dedykowana jest nie tylko Scrum Masterom czy Agile Coachom, ale także osobom na stanowisku CEO, menedżerom wyższego i średniego szczebla, czy pracownikom działów HR.

Twórca Manifestu Agile głównym prelegentem

Rok temu głównym prelegentem był popularny twórca managementu 3.0 – Jurgen Apello, który opowiadał o tym jak uniknąć nieudanej transformacji Agile. Tegoroczny keynote to również postać z górnej półki świata zwinności. Będzie nim nie kto inny jak współtwórca i jeden z oryginalnych sygnatariuszy Manifestu Agile, Arie van Bennekum.

Okazja jest tym bardziej szczególna, że w 2021 świętowaliśmy okrągłą, 20-tą rocznicę legendarnego spotkania w trakcie którego powstały postulaty i wartości Agile. Arie podzieli się swoim doświadczeniem ze zwinnych transformacji oraz podpowie czego powinniśmy w nich unikać.

Arie van Bennekum agile manifesto


W tym miejscu chciałem uspokoić wszystkich, dla których wyzwaniem może być język angielski. Całe wydarzenie odbędzie się z udziałem tłumaczy symultanicznych, a zatem nikt nie powinien czuć się wykluczony.

Oprócz głównej gwiazdy, w ramach swoich prelekcji oraz paneli dyskusyjnych wystąpi jeszcze osiemnastu praktyków i ekspertów Agile’a, Scrum’a i Kanbana.

Stacjonarnie czy online?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczestników i dostosowując się do wciąż niepewnej sytuacji pandemicznej w Polsce, udział w konferencji możliwy jest ponownie na dwa sposoby. Klasycznie, stacjonarnie, w nowoczesnym centrum konferencyjnym The Hub przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie lub całkowicie online. Wybór należy do Ciebie.

Cena biletów dla Agile Adeptów

Jeżeli jeszcze wahasz się z podjęciem decyzji o wzięciu udziału w konferencji być może zachęci Cię specjalna cena biletu dla czytelników bloga Agile Adept. Jeżeli w trakcie rejestracji użyjesz kodu ACE2021 uzyskasz zniżkę 20%. Kliknij w obrazek poniżej, aby przejść do strony rejestracji.

agile corporate kupon

Do zobaczenia! 🙂

Jarek Łojko

Dodaj komentarz

AgileAdept.pl